Як відомо, телеведучі Джеремі Кларксон, Джеймс Мей і Річард Гаммонд вже давно підкорили серця глядачів у всьому світі своїми кумедними і захоплюючими пригодами в передачах Top Gear і The Grand Tour. У цих шоу вони завжди вирушають у неймовірні експедиції, де здійснюють божевільні трюки і проходять неймовірні випробування, завжди зберігаючи свою невимушеність і комедійне видовище. Новина буде про найкращі моменти з таких пригод у передачі The Grand Tour.
Хлопці на пляжних баггі
7 серия 1 сезона
Троє телеведучих у двох випущених частинах спеціального випуску The Grand Tour вирушають до Намібії, щоб продемонструвати чудові баггі, які були випущені в 1960-х роках. Вони залишають свої намети і, незважаючи на негативну думку свого боса щодо їхнього вибору машин, Містера Вілмана, вони беруться за справу. У результаті експерименту, Джеремі Кларксон обирає більш модернізований автомобіль з яскраво-фіолетовим кузовом і двигуном V8 від Land Rover, тоді як Джеймс Мей обирає більш класичну версію баггі з оригінальним мотором і спідометром. На своєму баггі Гаммонд отримує критику від інших ведучих через наявність даху та відсутність оригінальних деталей. У процесі подорожі вони долають безкраї піщані дюни і стикаються з форс-мажорними ситуаціями, але насолоджуються приголомшливими краєвидами екзотичної Намібії.
Нагодувати світ
11 серия 2 сезона
У новому спеціальному випуску телешоу «The Grand Tour» ведучі вирушають до Мозамбіку, щоб розробити план порятунку населення від голоду. У цій африканській країні люди, які живуть уздовж узбережжя, мають змогу отримувати вдосталь продовольства з океану, тоді як мешканці внутрішніх районів відчувають гостру нестачу їжі та не можуть користуватися перевагами морських продуктів. Для розв’язання цієї проблеми Джеймс Мей, Джеремі Кларксон і Річард Гаммонд вирішили розробити різні моделі транспортування риби та морепродуктів із прибережних районів у глиб країни.
У кожного з ведучих була своя унікальна ідея. Джеремі вибрав Nissan Navarra з холодильною установкою всередині, щоб зберегти свіжість продуктів. Джеймс віддав перевагу старенькому Mercedes W123 з акваріумом, заповненим морською водою, а Річард вирушив у дорогу на мотоциклі TVS Star зі спеціальною сушаркою для риби.
Перші кілька кілометрів шляху були легкими й успішними завдяки рівній асфальтованій дорозі, але потім їм довелося зіткнутися з бездоріжжям і незліченними вибоїнами, наповненими водою. Чи досягнуть вони успіху у своїй місії врятувати населення Мозамбіку, що голодує, і чи зможуть вони доставити рибу в глиб країни? Усе це ви побачите в епізоді «The Grand Tour: Нагодувати світ».
Спеціальний випуск: Колумбія
2 серия 3 сезона
Особливий випуск про Колумбію — це третій сезон популярного серіалу «Гранд Тур», у якому троє експертів у галузі автомобілів, Річард Гаммонд, Джеремі Кларксон і Джеймс Мей, мають зробити найякісніші знімки дикої природи для Амазону. Їхній шлях буде дуже важким, тому кожен із ведучих обрав свій автомобіль: джип, Chevrolet Silverado і Fiat Panda. Вони змогли відвідати гарне місто, але вузькі вулиці абсолютно не підходили для необ’ємних автомобілів, і це завдавало їм багато клопоту. Перехожі також відчували дискомфорт і якийсь страх, йдучи вузькими вуличками.
Після того, як вони затарилися всім необхідним, хлопці приступили до завдання з фотографування диких тварин. Вони вирішили почати з фотографування найпростіших тварин, таких як коні, собаки, кішки і голуби. Але цей список не відповідав вимогам керівництва, яке вимагало фотографувати більш незвичайних тварин, таких як ягуари, бегемоти та інші. Хлопці вирушили в центр проживання ягуарів, але на їхньому шляху було безліч перешкод, включно з небезпечними мостами і арочними перешкодами. Вони повинні були знайти і сфотографувати диких тварин, таких як кондори, окулярні ведмеді, ягуари і бегемоти. Чи зможуть вони виконати завдання і зробити якісні знімки?
Виживання толстяків
13 серия 3 сезона
Хлопці стояли на величезній пустельній рівнині, оточеній низькими пагорбами. Сонце вже почало сідати за горизонт, і повітря ставало прохолоднішим. Вони були одягнені в тонкі футболки і шорти, але їм довелося зняти їх, щоб не перегрітися. Вони розглядали вміст посилки і розуміли, що їм належить зробити неможливе — побудувати автомобіль із запчастин.
Джеремі почав збирати двигун із запчастин, які були в посилці, Річард займався складанням рами автомобіля, а Джеймс займався пошуком деталей для підвіски і гальмівної системи. Вони працювали всю ніч, не звертаючи уваги на голод і втому.
На щастя, нашим героям вдалося нарешті зібрати свій автомобіль і вирушити в дорогу. Вони проїхали чималу відстань, і здавалося, що все йде гладко, але тут у них виникли нові проблеми.
Перша проблема полягала в тому, що у них закінчилося паливо. У запасах було трохи бензину, але не на стільки, щоб доїхати до найближчого населеного пункту. Довелося викручуватися, і вони почали шукати якісь інші джерела палива. Зрештою їм вдалося знайти кілька бочок із пальним, залишених у якомусь покинутому складі, і вони змогли продовжити свій шлях.
Друга проблема полягала в тому, що у них почалися проблеми з автомобілем. Деякі запчастини, які вони використовували під час складання, почали ламатися, і їм доводилося зупинятися і робити ремонт. Це займало багато часу, і вони розуміли, що чим більше часу вони витрачають на ремонт, тим менше шансів у них залишитися в живих.
Третя проблема полягала в тому, що вони почали втрачати орієнтацію. Вони не могли знайти потрібний шлях, і щоразу опинялися на території, де було небезпечно. Одного разу вони помилково потрапили в район, де мешкали дикі тварини, і їм довелося боротися за своє життя.
Але незважаючи на всі ці проблеми, нашим героям вдалося дістатися до цивілізації. Вони опинилися в невеликому містечку, де їм вдалося купити всі необхідні запчастини для свого автомобіля і запаси продуктів на кілька днів. Хлопці розуміли, що тепер їм набагато простіше виживати, але вони також розуміли, що ця історія зробила їх сильнішими і навчила їх цінувати кожен момент життя.
Мореплавці
1 серия 4 сезона
Річарда Гаммонда, Джеремі Кларксона і Джеймса Мея. У цьому шоу вони вирушають у подорож річкою Меконг, яка стає для них справжнім викликом.
Річард обирає швидкий катер Scarab, який дає змогу йому розвивати швидкість до 60 вузлів. Джеймс же обирає дерев’яний човен, що був створений ще 1939 року, і який має всього 99 кінських сил. Джеремі ж купує катер, який коштує 100 тисяч фунтів і має потужність у 700 кінських сил.
Подорож починається в провінційному містечку Сіемріап на озері Тонлесап і закінчується в місті Вунгтау на півдні В’єтнаму. Під час своєї подорожі вони стикаються з безліччю перешкод і проблем, як-от наслідки глобального потепління, дамби для китайської електростанції, рибальські сітки і місцевий колорит.
Вони також зустрічають сезон проливних дощів, і їм доводиться боротися з природними стихіями. Під час подорожі Джеремі навіть розповідає кілька історій про часи в’єтнамської війни.
Велике полювання
2 серия 4 сезона
Подорож на острів Мадагаскар була одним з найбільш видовищних і захоплюючих моментів шоу «Велике полювання», вона була не безпечною. Герої, озброєні своїми максимально поліпшеними автомобілями, боролися з безліччю труднощів, включно з поломками, непередбачуваними обставинами і жорсткими погодними умовами. Однак їхнє прагнення знайти скарби пірата Ла Бюза давало їм мотивацію продовжувати рух уперед, незважаючи на всі перешкоди.
Дорогою герої виявили красиві краєвиди, серед яких були густі ліси, бурхливі річки та безкраї пустелі. Вони також зіткнулися з місцевими жителями і вивчили їхню культуру і традиції. Деякі з цих зустрічей були вельми кумедними, а інші — зворушливими.
Зрештою, герої все ж досягли своєї мети і знайшли скарби пірата Ла Бюза. Вони повернулися додому з новими знаннями, враженнями та досвідом, які служитимуть їм довгий час.
Лохдаун
3 серия 4 сезона
Блокбастер-шоу «Лохдаун» присвячений дослідженню причин непопулярності американських автомобілів у Європі. Ведучі — Кларксон, Мей і Гаммонд, вирушають у подорож Шотландією на автомобілях, вироблених у США: Lincoln Continental Mark V, Cadillac Coupede Ville і Buick Riviera. Перші труднощі, з якими вони стикаються, — це вузькі вулиці Единбурга. Потім герої шоу відвідують гоночний трек, де порівнюють свої машини з шотландським автопромом.
Але пандемія COVID-19 створює незручності для мандрівників, які змушені проживати в будинках на колесах замість готелів. Вони також стикаються з проблемами через нерівні дороги, які руйнують їхні будинки на колесах. У підсумку, герої шоу проводять ніч у замку.
Потім ведучі вирішують провести перегони між американськими та радянськими автомобілями, щоб дізнатися, які з них були гіршими. Наприкінці подорожі вони дізнаються, що машини 60-х років є рідкістю на британських дорогах.
Останньою точкою маршруту стає шотландський острів, на якому утворилася громада людей, які захоплюються американськими речами, створена містером Вілманом. Ведучі вдосконалюють свої автомобілі, щоб дістатися острова та долають водні перешкоди за допомогою оригінальних способів. Але наприкінці подорожі на них чекає несподіваний сюрприз.
Королівська битва
4 серия 4 сезона
На французькому авторинку відбувається багато цікавих речей, і це викликає багато запитань. Чому моделі вітчизняного автопрому Франції виділяються своїм незвичним зовнішнім виглядом і характеристиками? На це запитання відповісти доволі складно, але герої телепередачі Гранд Тур вирішують провести «королівську битву» та купити три цікавих автомобілі на французькому ринку. Кларксон обирає Citroen CX Safari, Гаммонд обирає Matra Murena, а Мей купує Renault Avantime.
Однак, Кларксон не дуже задоволений своїм вибором і не оцінює технічні можливості та зручності Citroen CX Safari. Він критикує тормозну систему, якою фактично неможливо повноцінно користуватися. Водночас, Гаммонд і його Matra Murena отримують частку висміювання через назву машини, адже «мурена» латиною означає «син плебейської сім’ї, що любить вугрів». Незважаючи на це, глядач може погодитися з тим, що такий незвичайний вибір назви машини відрізняє Matra від інших компаній, які обирають більш традиційні та загальновідомі назви, як-от «Ягуар» або «Мустанг».
Французький автопром викликає у героїв шоу неоднозначні почуття, оскільки більшість моделей мають незвичайний зовнішній вигляд і деякі недоліки в характеристиках. У рамках «королівської битви» в епізоді три герої купили цікаві екземпляри вітчизняного автопрому: Citroen CX Safari, Matra Murena і Renault Avantime. Кларксон не оцінив технічні можливості та зручності свого Citroen CX Safari, особливо тормозну систему, Гаммонд і Мурена стали об’єктом глузувань через назву та незграбні внутрішні пристосування, а Мей скаржився на важкі двері свого Renault Avantime. Загалом, герої мають неоднозначну думку про автомобілі французького автопрому, але все ж вирішують їх випробувати на ділі.
Скандинавський ривок
5 серия 1 сезона
У першій серії п’ятого сезону The Grand Tour, під назвою «Скандинавський Флік», троє ведучих вирушають у подорож північними красотами Європи кожен на окремій машині. Джеремі на Audi RS4 B7, Мей на Mitsubishi Lancer Evolution VIII і Хаммонд на Subaru Impreza WRX STI 2003 року випуску. Вони мають проїхати через Швецію та Фінляндію, з півночі Норвегії до кордонів Росії, маючи всього лише 6 діб на подолання такої великої відстані.
Під час подорожі, ведучі влаштували змагання на швидкість в екстремальних умовах на військовій базі ВМФ, щоб перевірити швидкість своїх машин. Однак, через нещасний випадок, Джеймс потрапляє в аварію і пропускає половину подорожі.
Двоє, що залишилися, продовжують подорож, удосконаливши свої машини для більш високої безпеки і збільшення швидкості. У місті Кіруна вони знаходять натхнення для прикрашання своїх машин і прикріплюють до них будиночки, щоб відпочивати під час подорожі.
Як тільки вони наближаються до Фінляндії, вони стикаються з певними швидкісними обмеженнями на території цієї держави…